Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Piaski Morąskie - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 450 000 zł56 624 m² 43,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Cudowne zaczarowane miejsce z przepięknym ogrodem angielskim przypominające swych wyglądem ogrody z bajki i właśnie taka zaczarowana aura panuje w tym cudownym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł56 624 m² 43,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Urowo

Urowo(Piaski Morąskie + 24 km)

385 000 zł11 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację tego niezwykłego miejsca. To Twoja szansa na spełnienie marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Szymbark

Szymbark(Piaski Morąskie + 22 km)

40 000 zł609 m² 65,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaniowa działka w Szymbarku niedaleko słynnego zamku stwarza ogromne możliwości. Oferowany grunt pozwala na wybudowanie domu w tej uroczej miejscowości. Nie ma problemu z uzbrojeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Jerzwałd

Jerzwałd(Piaski Morąskie + 12 km)

4 200 000 zł40 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaż ekskluzywnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Jerzwałd, okolice Siemian. Cena tej wyjątkowej oferty to 4 200 000 pln. Prezentowana posesja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Markusy

Markusy(Piaski Morąskie + 24 km)

750 000 zł33,42 m² 22 441,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna 3342 m z potencjałem pum 2312 m , idealna pod zabudowę jednorodzinną lub kameralne osiedle domów. Markusy - przedmieścia Elbląga | pełne media | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Zalewo

Zalewo(Piaski Morąskie + 15 km)

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek bez budzika, śniadanie z widokiem na wodę i wieczór z książką w ciszy przerywanej tylko śpiewem ptaków. Brzmi jak bajka? Nie- to może być Twoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wielowieś

Wielowieś(Piaski Morąskie + 24 km)

390 000 zł3 008 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3008 m nad jeziorem blisko linii brzegowej, warmia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3008 m , z wygodnym dojściem do Jeziora Jaśkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Duba

Duba(Piaski Morąskie + 22 km)

3 100 000 zł50 000 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 5 ha, położoną w malowniczej okolicy w miejscowości Duba, województwo warmińsko-mazurskie. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Sypanica

Sypanica(Piaski Morąskie + 17 km)

185 000 zł1 250 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyjątkowa działka o powierzchni 1250 m , położona w miejscowości Sypanica, gmina Prabuty. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Orkusz, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Huta Wielka

Huta Wielka(Piaski Morąskie + 21 km)

98 000 zł3 047 m² 32,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Okazja! Na sprzedaż działka o pow. 3047 m2. ( działka nr 71 ) położona w zaciszu malowniczego krajobrazu natury. Z dala od głównej drogi. Częściowo zalesiona. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kołodzieje

Kołodzieje(Piaski Morąskie + 19 km)

99 000 zł1 721 m² 57,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Kołodzieje (okolice Prabut). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij